Trainingstijden

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Training Jeugd
E-jeugd (gemengd)
17.00 - 18.00
Trainer:Iris, Ayla en Myra
Locatie:Paramaribostraat 66

Training Jeugd
D-jeugd (gemengd)
17.00 - 18.00
Trainer: Iris, Ayla en Myra
Locatie: Paramaribostraat 66
Training Jeugd
D-jeugd (gemengd)
18.00 - 19.00
Trainer:Ninka, Ayla en Sjoerd
Locatie: Noachstraat 2

Training Jeugd
E-jeugd (gemengd)
18.00 - 19.00
Trainer:Ninka, Ayla en Sjoerd
Locatie:Noachtstraat 2
Training Jeugd
B-jeugd (dames)
19.00 - 20.00
Trainer: Freek
Locatie:Noachstraat 2

Training Jeugd
D-jeugd (dames)
19.00 - 20.00
Trainer:Ninka, Ayla en Sjoerd
Locatie:Noachtstraat 2
Training Jeugd
Schoolsport/introductiecursus
19.00 - 19.45
Trainer: Sjoerd
Locatie: Boshuizerlaan 3

Training Jeugd
B-jeugd (dames)
19.00 - 20.00
Trainer: Freek
Locatie:Boshuizerlaan 3

Training Jeugd
D-jeugd (dames)
19.00 - 20.00
Trainer:Iris, Ayla en Myra
Locatie: Boshuizerlaan 3
Training Dames
Dames-1, Dames-2, Dames-3
20.00 - 21.00
Trainer: Sjoerd
Locatie:Noachtstraat 2
Training Dames
Dames-2, Dames-3
20.00 - 21.00
Trainer: Marijn
Locatie: Boshuizerlaan 3

Training Dames
Dames-1
20.30 - 22.00
Trainer: Michiel
Locatie: Boshuizerlaan 3

Training Heren
Heren-1, Heren-2, Heren-3
21.00 - 22.30
Trainer: -
Locatie: Boshuizerlaan 3, Leiden

Dinsdag

  • Training Jeugd D-jeugd (gemengd) Trainer:Ninka, Ayla en Sjoerd
    Locatie: Noachstraat 2
    18.00 - 19.00
  • Training Jeugd E-jeugd (gemengd)Trainer:Ninka, Ayla en Sjoerd
    Locatie:Noachtstraat 2
    18.00 - 19.00
  • Training Jeugd B-jeugd (dames)Trainer: Freek
    Locatie:Noachstraat 2
    19.00 - 20.00
  • Training Jeugd D-jeugd (dames)Trainer:Ninka, Ayla en Sjoerd
    Locatie:Noachtstraat 2
    19.00 - 20.00
  • Training Dames Dames-1, Dames-2, Dames-3Trainer: Sjoerd
    Locatie:Noachtstraat 2
    20.00 - 21.00

Donderdag

  • Training Jeugd E-jeugd (gemengd)Trainer:Iris, Ayla en Myra
    Locatie:Paramaribostraat 66
    17.00 - 18.00
  • Training Jeugd D-jeugd (gemengd)Trainer: Iris, Ayla en Myra
    Locatie: Paramaribostraat 66
    17.00 - 18.00
  • Training Jeugd Schoolsport/introductiecursusTrainer: Sjoerd
    Locatie: Boshuizerlaan 3
    19.00 - 19.45
  • Training Jeugd B-jeugd (dames)Trainer: Freek
    Locatie:Boshuizerlaan 3
    19.00 - 20.00
  • Training Jeugd D-jeugd (dames)Trainer:Iris, Ayla en Myra
    Locatie: Boshuizerlaan 3
    19.00 - 20.00
  • Training Dames Dames-2, Dames-3Trainer: Marijn
    Locatie: Boshuizerlaan 3
    20.00 - 21.00
  • Training Dames Dames-1Trainer: Michiel
    Locatie: Boshuizerlaan 3
    20.30 - 22.00
  • Training Heren Heren-1, Heren-2, Heren-3Trainer: -
    Locatie: Boshuizerlaan 3, Leiden
    21.00 - 22.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Training Jeugd
E-jeugd (gemengd)
17.00 - 18.00
Trainer:Iris, Ayla en Myra
Locatie:Paramaribostraat 66

Training Jeugd
D-jeugd (gemengd)
17.00 - 18.00
Trainer: Iris, Ayla en Myra
Locatie: Paramaribostraat 66
Training Jeugd
D-jeugd (gemengd)
18.00 - 19.00
Trainer:Ninka, Ayla en Sjoerd
Locatie: Noachstraat 2

Training Jeugd
E-jeugd (gemengd)
18.00 - 19.00
Trainer:Ninka, Ayla en Sjoerd
Locatie:Noachtstraat 2
Training Jeugd
B-jeugd (dames)
19.00 - 20.00
Trainer: Freek
Locatie:Noachstraat 2

Training Jeugd
D-jeugd (dames)
19.00 - 20.00
Trainer:Ninka, Ayla en Sjoerd
Locatie:Noachtstraat 2
Training Jeugd
Schoolsport/introductiecursus
19.00 - 19.45
Trainer: Sjoerd
Locatie: Boshuizerlaan 3

Training Jeugd
B-jeugd (dames)
19.00 - 20.00
Trainer: Freek
Locatie:Boshuizerlaan 3

Training Jeugd
D-jeugd (dames)
19.00 - 20.00
Trainer:Iris, Ayla en Myra
Locatie: Boshuizerlaan 3

Dinsdag

  • Training Jeugd D-jeugd (gemengd) Trainer:Ninka, Ayla en Sjoerd
    Locatie: Noachstraat 2
    18.00 - 19.00
  • Training Jeugd E-jeugd (gemengd)Trainer:Ninka, Ayla en Sjoerd
    Locatie:Noachtstraat 2
    18.00 - 19.00
  • Training Jeugd B-jeugd (dames)Trainer: Freek
    Locatie:Noachstraat 2
    19.00 - 20.00
  • Training Jeugd D-jeugd (dames)Trainer:Ninka, Ayla en Sjoerd
    Locatie:Noachtstraat 2
    19.00 - 20.00

Donderdag

  • Training Jeugd E-jeugd (gemengd)Trainer:Iris, Ayla en Myra
    Locatie:Paramaribostraat 66
    17.00 - 18.00
  • Training Jeugd D-jeugd (gemengd)Trainer: Iris, Ayla en Myra
    Locatie: Paramaribostraat 66
    17.00 - 18.00
  • Training Jeugd Schoolsport/introductiecursusTrainer: Sjoerd
    Locatie: Boshuizerlaan 3
    19.00 - 19.45
  • Training Jeugd B-jeugd (dames)Trainer: Freek
    Locatie:Boshuizerlaan 3
    19.00 - 20.00
  • Training Jeugd D-jeugd (dames)Trainer:Iris, Ayla en Myra
    Locatie: Boshuizerlaan 3
    19.00 - 20.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Training Dames
Dames-1, Dames-2, Dames-3
20.00 - 21.00
Trainer: Sjoerd
Locatie:Noachtstraat 2
Training Dames
Dames-2, Dames-3
20.00 - 21.00
Trainer: Marijn
Locatie: Boshuizerlaan 3

Training Dames
Dames-1
20.30 - 22.00
Trainer: Michiel
Locatie: Boshuizerlaan 3

Dinsdag

  • Training Dames Dames-1, Dames-2, Dames-3Trainer: Sjoerd
    Locatie:Noachtstraat 2
    20.00 - 21.00

Donderdag

  • Training Dames Dames-2, Dames-3Trainer: Marijn
    Locatie: Boshuizerlaan 3
    20.00 - 21.00
  • Training Dames Dames-1Trainer: Michiel
    Locatie: Boshuizerlaan 3
    20.30 - 22.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Training Heren
Heren-1, Heren-2, Heren-3
21.00 - 22.30
Trainer: -
Locatie: Boshuizerlaan 3, Leiden

Donderdag

  • Training Heren Heren-1, Heren-2, Heren-3Trainer: -
    Locatie: Boshuizerlaan 3, Leiden
    21.00 - 22.30
No events available!